Studio A 200M Da Praia Da Gamboa
| WiFi Wi-Fi | Privat strand Adgang til strand | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Studio A 200M Da Praia Da Gamboa ligger i Garopaba med 1 værelser måler det 20 m² og rummer 2 gæster.
Villaen byder på en overnatning i Garopaba, 1 km fra Guarda Do Embau Beach og 2 km fra Siriu. Gæsterne vil nyde franske måltider i Vivamo Enogastronomia, som er 650 meter fra denne indkvartering.
Gæsterne kan nyde haven udsigt fra deres værelser. Der er 1 badeværelser.
- Lufthavne
- Florianopolis Lufthavn72 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Adgang til strand
- Have
På værelset
- Minibar
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger Florianopolis fra Studio A 200M Da Praia Da Gamboa villa?
Der er 75 km mellem Florianopolis og Studio A 200M Da Praia Da Gamboa villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Studio A 200M Da Praia Da Gamboa villa?
Du kan bo på Studio A 200M Da Praia Da Gamboa villa med dit kæledyr.